SOT – 15:01 27/02
Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati do të jetë nesër në një seancë dëgjimore në orën 10:00 lidhur me marrëveshjen Shqipëri- Greqi dhe për çështje të tjera të pazgjidhura.

BalkanWeb: Marrëveshja për detin, ja kur do të raportojë ministri Bushati në Kuvend

Java News: Negociatorët e ‘Detit’, Bushati raporton nesër për bisedimet me Greqinë

Gazeta Tema: Kryenegociatori për detin akuzohet se është specializuar në Greqi dhe mund të bllokohet nga Meta: Po a ka njeri më të afërt se Meta, me Greqinë?

35 artikuj të ndërlidhur »

Source: New feed