Ndalohen nga policia 4 persona në Mavrovë pasi iu është gjetur në posedim rreth 60 kilogram drogë e llojit mariuanë.

Sipas Alsat, personat e ndaluar janë shtetas të Maqedonisë me inicialet I.J, R,M, E.D dhe B.R.

The post Mavrovë, ndalohen 4 persona me 60 kilogram marihuanë appeared first on Telegrafi.

Source: New feed