Mbi 8 milionë ndjekës, Abigail Ratchford po çmend rrjetin me linjat bombastike

E duke mos dashur t`i lë ndjekësit e saj pa një përshëndetje për natë të mirë, modelja ka zgjedhur t`iu dërgojë atyre puthje, shkruan Indeksonline.

Përmes një fotoje të “nxehtë”, ku shihet gjoksi i saj i madh dhe i formësuar, Abigail ka shkruar “Besos”.

Bukuroshja vazhdimisht në paraqitjet e saja shfaqet tejet joshëse.

Source: New feed