Albeu.com – 16:40 27/02
Mbrojtësi i Marseille, Jordan Amavi thotë se Neymar gjatë tërë ndeshjes kërkonte probleme dhe në fundi korri atë që kishte mbjellë Neymar u lëndua në ndeshjen e fundit ndaj PSG dhe rrezikon të …

Albeu.com: Neymar operohet dhe humbet Botërorin? Ja çfarë thotë Emery

Koha.net: Emery: Neymar s’do të operohet

Ina: Lajmi i fundit, Neymar nuk do të operohet

82 artikuj të ndërlidhur »

Source: New feed