Me qera vile 3 kateshe buze rruges se Krrabes,ne zonen e Ibes. Siperfaqe ndertimi 196m²,siperfaqe toke rreth viles 800m². Ndodhet e pozicionuar mes gjelberimit dhe ajrit te fresket,shume prane pikes turistike Syri i Ciklopit,zone qe vizitohet nga turist…
Source: New feed