Policia arrestoi ditën e sotme një të shumëkërkuar, i cili akuzohet për veprat penale të përdhunimit të disa të moshuarave dhe grabitjen e banesave të tyre, ngjarje këto të ndodhura në fshatin Palasë të Vlorës.

Siç shikohet edhe nga pamjet e siguruara nga Syri Tv, i riu është shoqëruar në polici me forca të shumta policie dhe me qese të zezë në kokë.   

Prej ditësh i riu grabiste banesat në Palasë, por policia ende nuk kishte rënë në gjurmët e tij teksa sot……
Source: New feed

Leave a Reply