Këngëtari i njohur Mehdin Përgjeqaj ka dhënë një lajm të trishtë

Përmes rrjeteve sociale, ai ka bërë të ditur se është ndarë nga jeta tezja e tij.

“U ndave nga ne, por malli dhe dhembja për ty kurrë nuk do të shuhen tezja ime” – shprehet mes tjerash Meda.

Këngëtari e ka shoqëruar njoftimin me një fotografi të përbashkët.

Ngushëllimet kanë qenë të shumta nga ndjekësit.

 

 

 

 

View this post on……
Source: New feed