Para pak minutash, në rrugën e “Dajtit” ka marrë flakë në ecje dhe është djegur plotësisht, mjeti me drejtues shtetasin E.H., ku ka patur vetëm dëme materiale.

Më tej, në njoftim thuhet se shërbimet e zjarrfikëses ndodhen në vendngjarje, duke bërë të mundur fikjen e zjarrit.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 27.06.2020, rreth orës 19:25, në rrugën e “Dajtit” ka marrë flakë në ecje dhe është djegur plotësisht, mjeti me drejtues……
Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *