Çifti i njohur Ledri Vula dhe Sara Hoxha shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.

Herë pas here, Sara ndan me ndjekësit foto ku tregon barkun e saj të rrumbullakosur dhe sigurisht komentet e ndjekëseve janë të shumta.

Ajo duket në super formë dhe një nga ndjekëset e ka pyetur nëse po has probleme në shtatzëni.

“A ta bëj i pyetje kështu shqetësime shtatzënie ke ti? Zot na ruaj, ne vdiqem te shkretet, te vjella, vap, siklet, ankth, preokupim sa herë bëjmë ecografi dhe……
Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *