Modelja e famshme amerikane, Kinsey Wolanski, ka provokuar keq me videon e fundit, shkruan lajmi.net.

Ajo me ndjekësit në Instagram e ka ndarë një video në të cilën shihet teksa ngrihet në këmbë edhe pse është pa sytjena.

View this post on Instagram

Felt like this gem needed to be added to reels 😂😂😂😂

A post shared by Kinsey (@kinsey) on Oct 5, 2020 at 11:08am PDT

Kinsey është zgjuar për t’ua kthyer topin disa pushuesve të tjerë të cilët e hodhën në drejtim të saj.

Modelja nuk e pati problem të ngrihet në këmbë edhe pse e zhveshur dhe “çmendi” pushuesit në plazh./Lajmi.net/

Source: New feed

Leave a Reply