Për të gjithë fansat e flaktë të sportit sugjerohet që nga e premtja të pushoni mirë dhe të mbushni bateritë, sepse nga e premtja e deri të dielën Artmotion ju sjell një super-maratonë me ndeshje dhe gara që do t’iu bëjë të mos ndërroni kanal.

E premtja nis me basketboll nga ora 15:00 në AS1, ku në Superligën e Femrave ndeshen Vllanznimi-Bashkimi.

E shtuna do të jetë e pasur në AS1, AS2 dhe AS3 me futboll nga Superliga e Kosovës dhe Bundesliga. Do të ketë edhe basketboll në ABA Liga, si dhe gara në MotoGP.

E diela po ashtu do të ketë futboll nga Superliga e Kosovës, Bundesliga, Liga e Zvicrës, Basketboll ABA Liga dhe MotoGP.

Më poshtë mund të gjeni programin e pasur të Artmotion nga e premtja deri të dielën.

Çka t’ju themi tjetër veçse…qëndroni me Artmotion e Klan Kosova, sepse…s’ka më mirë!

The post Nga e premtja në të diel, Art Motion ju sjell ndeshje dhe gara të shumta appeared first on Klan Kosova.

Source: New feed