E dashura e Ledrit është shtatzënë.

Madje, është bërë e ditur se ai dhe Sara Hoxha do bëhen prindër të një vajze, shkruan Syri Kosova.

Sara është shumë aktive në rrjetet sociale, aty ku së fundmi e publikoi një tjetër imazh me barkun e fryrë, të cilin ia mbante një shoqe e saj.

Kështu, bukuroshja shqiptare po tregon se sa shumë e shijon këtë shtatzëni.

<blockquote class="instagram-media" data-instgrm-captioned……
Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *