Noizy është duke shënuar sukses të madh me bashkëpunimin e tij të fundit me Gzuz dhe Dutchavelli, kënga ‘All dem talk’ ka arritur mbi tre milionë klikime në Youtube, shkruan lajmi.net.

Mirëpo arritjet e reperit nuk po mund ta bindin atë të qëndroj në Shqipëri, duket se Rigelsi ka në plan largimin nga vendlindja.

Me anë të një postimi në Instagram ai shkruan:

“Vetëm prisni sa të shkoj në Mbretërinë e Bashkuar dhe të marr atë që kam lënë pas”. /Lajmi.net/

Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *