LajmiFundit – 21:00 27/02
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi duket krejt tjetër sot nga ajo që ka qenë 15 vjet më parë. Këtë e tregon një foto e Monika Kryemadhit, 15 vite më parë, megjithëse …

LajmiFundit: Rishfaqet më në fund Monika Kryemadhi, pranë oxhakut me Bes Kallakun

BalkanWeb: FOTO/ Kryemadhi tregon si kalohen ditët me shi, zbulon mikun e saj

Gazeta Tema: FOTO: “Le të bjerë shi, po të dojë edhe gurë!”Monika Kryemadhi thyen heshtjen dhe shfaqet e relaksuar krah…

5 artikuj të ndërlidhur »

Source: New feed