Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Slloveni – Kosovë, ndeshje e vlefshme për Grupin 3, në Ligën C të Ligës së Kombeve.

Matjaz Kek, ka vendosur që Sllovenia të luajë me formacionin 4-2-3-1.

Kurse, Muharrem Sahiti, ka vendosur që të luajë me formacionin 4-2-3-1.

Në sulm do të luajë Vedat Muriqi i mbështetur nga Bernard Berisha, Valon Berisha dhe Edon Zhegrova.

Slloveni – Kosovë, luhet nga ora 20:45.

The post Shqipëria po e mposht Kazakistanin appeared first on Raporto Korrupsionin! KALLXO.com.

Source: New feed