Ofroj Banesen me Qera !
Lokacioni: Prishtinë – Bregu i Diellit,
Afër Banesave t’Standardit – Kompleksi Dafina

– Banesa ka kto specifika:
– ——————————
– Sipërfaqja – 120 metra katrorë
– Sallon dhe Kuzhinë
– Koridor
– 3 Dhoma Gjumi
– 2 Banjo
– 1 Ballkon
– Ashensor
– Garazhd
– Podrum
– Taras
– Ujë dhe Rrym 24 Orë
– Banesa eshtë e pa mobiluar, por ne gjendje të rregullt teknike, e gatshem për banim.
– Çmimi: 250€ Muaji.

Për me shum informata:
Tel: 044219687
Viber: +38344219687

Vërejtje: Agjencit për Patundshmeri mos të telefonojn, sepse nuk jam i interesum për bashkpunim.

Source: New feed

Leave a Reply