Pershendetje, jemi nje cift m32 f28, jetojme ne Amsterdam dhe jemi ne tirane per festat e netorit dhe te fundvitit, do te donim qe keto kohe qe jemi ne tirane te njihemi me ndonje cift per tja kaluar akoma edhe me bukur 😈😈
Jemi te dy bisex pa kompl…
Source: New feed