Naki.Al


Samsung galaxy S8 CE
 
Elektronikë: Shes, Ndërroj
Modeli: Samsung
Gjendja: I/E Përdorur
Çmimi: 195 ,00 €
Qyteti: Lipjan
Kategoritë: Samsung

Source: New feed

Kerkoj nje cift ose mami per te kaluar bukur ne Sarande
Jam i paster e sekret
Ju mirpres te kalojm bukur keto dite te nxehta
Me shkruani ketu e pastaj ne ista ose fb
Source: New feed

LUFRA kompania me fabrikën në Lushnjë, Rrogozhinë dhe një fabrikë uji në Dukat, Vlorë, por edhe me produkte prezente në të gjithë Shqipërinë po kërkon të punësojë një MANAXHER RAJONAL SHITJESH (M).

Source: New feed


Shes Venten 1.9 Turbo Dizell
 
Automjete: Shes
Kilometrazhi: 200 000 – 299 999 Km
Lëndët djegëse: Naftë (Diesel)
Viti i prodhimit: 1993
Çmimi: 1 300 ,00 €
Qyteti: Skenderaj
Kategoritë: Vento

Source: New feed


Seat IBIZA 1.9 TDI
 
Automjete: Shes
Kilometrazhi: 100 000 – 199 999 Km
Lëndët djegëse: Naftë (Diesel)
Viti i prodhimit: 2008
Qyteti: Prizren
Kategoritë: Ibiza

Source: New feed


FORD FIESTA 1.2
 
Automjete: Shes
Kilometrazhi: 100 000 – 199 999 Km
Lëndët djegëse: Benzin
Viti i prodhimit: 2015
Çmimi: 3 999 ,00 €
Qyteti: Prishtinë
Kategoritë: Fiesta

Source: New feed


Samsung Note 5 Emerald
 
Elektronikë: Shes
Modeli: Samsung
Gjendja: I/E Përdorur
Çmimi: 125 ,00 €
Qyteti: Kamenicë
Kategoritë: Samsung

Source: New feed