Naki.Al

Shes shtepin dy kateshe 180m2 me 3 ari truall rruga Miftar Sopi afer qendres ne Lipjan. Shtepia posedon dhoma, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, shtepia eshte ne nje vend shume te pershtashem per banim ose ndonje veprimatri tjeter, çmimi sipas marrveshjes.
Source: New feed

Shes Samsung A10 me garancion 24 muj, çmimi sipas marrveshjes.
Source: New feed

Pershendethe çifte te moshes se madhe mbi 50 vjeq nese keni interes per nje burr potent te paster te sinqert diskret dhe besnik mund te me kontaktoni ju garantoj kenaqesi maksimale…
Source: New feed

Vetum femra dhe qifte jo mashtrus +38344193438
Source: New feed