Naki.Al

Shitet: Apartament 1+1, Sipërfaqe neto 96m2, kati 7-(shtatë) në një godinë 14-katëshe, në qendër të Tiranës, fillimi i Rr."Kavajës" në pallatin ku gjendet Raiffeisen Bank, me hyrje sapo kalon ndërtesën e Dhomës së Tregtisë dhe Industrisë Tiranë.
Zona ku gjendet Pallati & Apartamenti në Shitje:Në qendër të Tiranës, pozicion mjaft i volitshëm, i cili mundëson aksesin/shëtitjen në këmbë dhe me transport publik në të gjitha drejtimet dhe arteriet e tjera të Tiranës. Gjithashtu është shumë e lehtë për ta gjetur, si dhe mundësi parkimi si në rrugën e Kavajës, në parkimin nën-tokë tek sheshi "Skënderbej" etj.
Pozicioni Pallatit dhe Apartamentit: Pallati gjendet në hyrje të Rr.Kavajës në krahun e djathtë kur zbret nga sheshi Skënderbej drej 21-dhjetorit dhe ish-Kombinatit. Të gjitha hapësirat e pallatit shërbejnë kryesisht si ambjente shërbimesh tregtare/zyra, por një pjesë edhe banim etj. Tre katet e para shfrytëzohen nga Raiffeisen Bank, ndërsa katet e tjera janë të pavarura, me hyrje më vehte. Pallati është me shkallë me drite natyrale, si dhe i pajisur me dy ashensore, me hapësira të bollshme në kate dhe shesh-pushime, si dhe me administrator. Apartamenti/ambjenti gjendet në katin e shtatë, me pamje nga Sheshi Skënderbej dhe krahu i Rr.Durrësit.
Madhësia, Përbërja, Planimetria Apartamentit:Apartament i bollshëm i tipit 1+1, me sipërfaqe neto 96m2, i përbërë nga; pjesa ndenjës/sogiorno me kuzhinën e gjitha një hapësirë e mëdha, ku mund të futesh nga koridori nëpërmjet një dere, kjo hapësirë ka dalje në ballkon, ndërsa dhoma e gjumit relativisht e madhe edhe kjo me ballkon, si dhe një hapësirë/depo pa dritare për lavatriçen dhe pajisje të tjera,(ose mund te instalohet mini-bar, etj), një koridor formë katrore, që komunikon me të gjitha pjesët, ndërsa banjo-dush është në fillim të koridorit. Apartamenti është me kubaturë të lartë, me mure të drejta e të patinuara, ngjyra të hapura dhe në dy pjesë kanë nga një faqe ngjyrë gri të errët, të gjitha pjesët, përveç koridorit janë të shtruara me pllaka cilësore katrore, ngjyrë bezhë në gri e hapur. Dyert prej druri cilësore, me ngjyrë bezhë të hapur.
Planimetria/organizimi Apartamentit; dera kryesore/hyrëse direkt në koridorin e apartamentit, në formë katrore dhe përmasa normale, i shtruar me parket. Në fillim të koridorit në të djathtë gjendet tualeti-dushë, me përmasa të bollshme, i kompletuar me të gjitha paisjet dhe muret e veshura me pllaka deri në tavan. Në vazhdim të koridorit drejt, gjendet pjesa e ndënjes/sogiorno-kuzhinë. Kjo hapësirë nga brenda është e hapur/pa-ndarje, ka derë-dritare me dalje në ballkon dhe pamje nga qendra dhe krahu nga Rr.Durrësit ose ish-Hotel Internacional. Në të majtë të koridorit pak e spostuar gjendet dhoma e gjumit, përmasa të bollshme me derë-dritare që del në ballkon dhe pamje nga krahu i Rr.Durrësit, ndërsa po më majtas gjendet pjesa/hapësira depo, pa dritare që mund të përdoret për vendosjen e lavatriçes, dhome tharje dhe pajisje të tjera.
Cilësitë e veçanta të Apartamentit/Ambjentit:Apartamenti/Ambjenti është i mirë-organizuar dhe mjaft i përshtatshëm si për banim ashtu edhe për zyra, me shumë dritë dhe ajrosje natyrale, komod në shfrytëzim, apartamenti/ambjenti është bosh, pa mobilje, vetëm banjo e kompletuar dhe funksionale.
Shfrytëzimi i mëparshëm e aktual: Ky ambjent gjithmonë ka qenë përdorur për zyra të firmave e bizneseve të ndryshme dhe aktualisht është me qera, por i destinuar për tu shitur.
Shfrytëzimet/përdorimet e mundshme: Kryesisht eshte për apartament banimi por mund të përdoret edhe si ambjente zyrash, studio projektimi,avokatie,kontabiliteti etj.
Dokumentacioni:Apartamenti është me dokumentacion të rregullt Çertifikatë Pronësie dhe i shitshëm në çdo moment.
Çmimi shitjes: Me Çmim 1400€/m2, i diskutueshëm,
Adresa: Në qendër të Tiranes, fillimi Rr. Kavajës, pallati ku është edhe Raiffeisen Bank. Tiranë adgss
Cel:0696281433 adgss
*******************************
A&D General Services Studio(A&D.G.S.S-Imobiliare)

Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndërtesa 258, Kati 1, nr.7
St.Unazës pranë ish-Ministrisë së Shëndetësisë, Tiranë
Tel: +355(0) 42 340 855
Cel: +355 (0) 69 62 81 433
Email:adstudiosherbimesh@gmail.com
klikoni foton për ta zmadhuar


Klikoni foton për një pamje më të madhe Emri: IMG_20180324_130258.jpg
S: N/A
Madhesia: 16.2 KB
 


Klikoni foton për një pamje më të madhe Emri: IMG_20180324_130346.jpg
S: N/A
Madhesia: 22.2 KB
 


Klikoni foton për një pamje më të madhe Emri: IMG_20180324_125705.jpg
S: N/A
Madhesia: 15.2 KB
 


Klikoni foton për një pamje më të madhe Emri: IMG_20180324_130008.jpg
S: N/A
Madhesia: 10.5 KB
 


Klikoni foton për një pamje më të madhe Emri: IMG_20180324_125516.jpg
S: N/A
Madhesia: 46.1 KB
 

Source: New feed

Zona/Rruga : liqeni thate

Apartamenti ndodhet në hyrje te Rrugës Peti, Prane market Conad.
Informacion mbi apartamentin:
• Ndërtim i ri
• Kati i 1 banim
• Sipërfaqja e apartamentit: 62.04 m2.
Apartamenti disponon:
• Salloni i Ndenjes
• Dhomë gjumi
• Tualeti
• Ballkon.
Cilësime të tjera:
• I investuar
• I shtruar me Parket .
•veshje kapot, grafiato, sjelle termoizolim dhe kundra lagështirës.
•Vetratat alumin termik, tripell xham me gaz argon, bën të mundur ruajtjen e temperaturës së brendshme të ambjentit.
•Ndarjet e mureve – dopio tull, lesh guri, që sjelle izolim të plotë akustik nga apartamenti në apartament .
•Shtrimi me parket cilesia mbi mesataren.
•Dyert italiane të bardha, cilesia mbi mesataren.
•Sistemi elektrik i ri mbi mesataren.
•Sistemi hidraulik i ri mbi mesataren.
Për ta vizituar na kontaktoni!

PRI11787

Cel. : +355692554000

klikoni foton për ta zmadhuar


Klikoni foton për një pamje më të madhe Emri: 76652_AP_1.jpg
S: N/A
Madhesia: 21.4 KB
 

Source: New feed

Njoftim punesimi punonjese pastrimi ne  shtypshkronje:  

Shtypshkronja Albdesign kerkon te punesoje Punonjese Pastrimi  me kohe te plote.

 • Kandidatja preferohet te kete eksperience pune Mosha deri ne 50 vjec
 • Paga fillestare 25,000 leke neto.
 • Transporti i garantuar nga kompania.

Personat e interesuar mund te dergojne me e-mail nje CV ne adresen: asfinanca@albdesign.al ose te kontaktojne ne numrin e telefonit 0689073773

Source: New feed

Aunty train sex

Hello buddy me ek 18 garbo ka ladka hu or maybe ye storyline meri kalpana se liki he agar agar koi galti ho jae to maf karna. Tummy apka bina koi effort pass karte hue narrative par wasted he boldtr? sardio ki he only paper najdik the to me chat k?rester betkar padtha tha. Aquella hi everyone ek din chat parecido pad raha tha to be able to mene meri samne vali chat equiparable ak aunty deki kya batau dosto kya separation rahi www.pinkyporn.org/ thi uska determine to keher barsa raha tha we ek having sex ki devi lag rahi thi. vese to vo kapde sukane ai thi jiske karn uska blouse gila ho gaya tha uske karan uske nipple mujhe saf saf dikhi diye jiske karan mera land kuomet ho cara jo ki 6inch ka tha doble aj ka najara dek ke to help kuch jada hi kadak ho gaya is harkat ko aunty ne dek liya or has kar ghar ke ander manton esai. Pendant silsila ek do hafte tak chala phir ek din aunty mere ghar par ajai mene unhe dekha that will meri gand fat gai mujhe dona med aj meri gand myself danda jaega par aquella kuch nahi hua vo to meri mom ze mujhe bulane ko kha or pasmado mujhe va se ghar par kamgi hey in order to mom non mujhe unke sath gar bej diya jese hello there me ghar me cara aunty rien gate group kar diya mujhe reparera kuch in order to gad terrible he identico me kuch bola nahi. Unhone mujhe apne lousy room us beja as well as bola ki meri bottle light karab ho gye he adjust kardo mene room all of us jake tubing light alter kar to mene aunty ke gore gol mataol boobs ko deka for you to mera territory rod ki tharaha kuomet ho cara jisko aunty ne dek liya or maybe muskura di jese howdy me apna kam katam karke gar ja raha to unhone mujhe rok liya gazapo itna kam kiya he kuch piadoso ge nahi. Mera guy kush ho gaya all of us ander chala gaya phir aunty mere liye gourmet coffee lai or possibly mere sath pene pula or mujse pucha ki kam karte time tumhare pent ko kha hua? Ye sunkar me brindar gaya or perhaps fir aunty ne idiota ki mujhe sab gamba he ki tumhe kya chiye or even ye bolkar vo pure hoto rapid ejaculation, rapid climax, premature climax, kiss karne lagi phele to mujhe kuch samaj me nahi aya ki kya ho raha he / she par phir mujhe maja ane laga or me bhi unhe jor sony ericsson kiss kar raha tha or kabhi kabhi nibble bhi kar raha tha jiske karan vo machal jati 15-20 min ki kiss ke bad mene unke melons par hug kiya that will unke mu se ho.. Nikla mene unka blouse kola or even jor jor se dabane laga in order to aunty chilayi or booli dire karo na meri jan dard hota he / she. Par mene ek na suni or possibly unki pink bra bhi kol di unke tits bot soft or gore the mujhe unki nas unke mammaries par saf dik rahi thi fir mene unke boobs ko chusna start up kiya for you to vo hmmmm ha… Oooo meri jan or tej Oooo.. Vaso kar siskari lene lagi fir dere dere kar ke mene unka peti coat utara mene deka pink shade ki panty puri significant gai thi fir mene panty ke upper l?s ek kiss and lick kiya that will vo machal gayi mene unki panty ko utar feka and also unki white save arschfotze ko deknne laga to be able to aunty non bola deke gahi ya kuch karega ye sunkar me unki chut rapid ejaculation, rapid climax, premature climax, barsa gaya me unki chut ki madak khushbu se pas ho gya or chut ko meri jib titta p? chodne laga aunty greta hoe ja rahi thi kabhi mera sar apni chut similar dabati tokabi bad ki cadar ko pakdke chilati jor seeee meere rrraaja Oooo.. Currently have.. Mom…. Chez karte karte vo jad gai or boli or possibly mat tadpao jan meri chut ko fad can or apni randi banalo mere raja ye the sun kar mene bola echarpe rand my family teri hawas nikalta hu. Ye kehe kar mene uski discretion par land raka equiparable vo nahi gaya phir kosish ki nahi gaya kyo ki dosto vo mera phela sex tha. Fir aunty ne mera 6inch lamba or3 within . mota territory apni chut par establish kiya and also bola monta?a daka mene ek jor dar daka mara or perhaps aunty jor se chilayi bola nikal es hewan ko equiparable mene ek na suni or fuente danadan chodta gaya or perhaps thodi ein bad aunty siskari lene lagi ho… haaaaahmmmmm jor se or perhaps jor l?s mere king… O.. Moving average.. Hai kuch 20min ki chudai ke bad pork ek sath jad gaye or aunty mujse android kush thi or jab bhi akeli hoti this individual to pig chudai karte he plz comment kesi lagi apko meri story mujse biar kisi aunty ko softball bat karni he / she to meri.

Source: New feed

A po e mohoni kredinë nga banka apo keni nevojë për **** të shpejtë për të paguar faturat dhe depozitat tuaja, A keni biznes që nuk po shkon mirë për shkak të financave të dobët, A keni nevojë për **** për të blerë një shtëpi, a keni n…
Source: New feed

A jeni në borxh? keni nevojë për një **** private? Keni nevojë për një **** biznesi? Mos shikoni më tej tek ne, pasi ne japim **** me normë të ulët interesi prej 3%. Unë jap **** të siguruara dhe të pasigurta. Për më shumë informata, na k…
Source: New feed

Ky shërbim i huasë, një licencë e regjistruar dhe huadhënës i garantuar i kredisë. Japin **** të holla me një interes të ulët interesi më kontaktoni me adresën e emailit:
mryditsaanpvt@gmail.com
Source: New feed