Naki.Al

Shitet Opel Astra portobagazh, viti 2009, kambio manuale 7 marshe, motorr 1.7 nafte ecoflex, ngjyre gri e erret, kompjuter bordi, klima, kasetofon origjinal me komanda ne timon, 165.000 km origjinale me liber servisi, xhama-pasqyra elektrike, xhama te err…
Source: New feed

Shitet Ford Fiesta, viti 2010, kambio manuale, 1.4 benzine-gaz (impjant gazi BRC i montuar jashte), 124.000 km origjinale, 5 porta, ngjyrë bojeqielli-shume i bukur, kasetofon origjinal radio/cd me komanda ne timon, klima, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrik…
Source: New feed

Mirpres ciftet ne mosh qe jetojn ne zvicer un jam ne zvicer kush çift deshiron te knaqet dhe te ngelet mes nesh sekrete çdo gje le te urdheroj kam eksperienc me cifte
Source: New feed

Mirpres ciftet ne mosh prej 40 deri 55 vjec kam eksperienc me cifte ne mosh ndaj dhe me pelqejn shum çdo gje ngelet secrete
Source: New feed

Kerkoj nje vajze ose mami por edhe Çifte qe ja vlejne per te kaluar caste te paharruara Ne Tirane .Durrs dhe Vlore
Jam 35 vje i paster i pashem sy bojqelli dhe me eksperjnc. Per me shum flet fotoja ime e kam ekitekuar pasi na i vjedhin fotot jua verteto…
Source: New feed

pershendetje
Pershendetje, Jam i interesuar per femra, per te dale nga rutina e jetes. Nqs eshte e nevojshme ofroj shperblim. Kontakt ne modul …
Source: New feed


Polo 1.4 TDI
 
Automjete: Shes
Kilometrazhi: 100 000 – 199 999 Km
Lëndët djegëse: Naftë (Diesel)
Viti i prodhimit: 2014
Çmimi: 6 000 ,00 €
Qyteti: Prishtinë
Kategoritë: Polo

Source: New feed

🏠 Shitet apartament 1+1 kati 3
https://www.extra-realty.com/en/propertyDetails/10012667

🎯 Ndodhet te pallati me Hark prane bankes BKT L.Rus , Shkoder

🛏 1 dhome gjumi
🛋 1 sallon
🍽 1 kuzhine
🛁 1 wc
🖼 1 ballkone

💶 cmimi …
Source: New feed