Jam gay 29 vjec nga Tirana. Nuk kam patur asnje pervoje me pare. Kerkoj nje burre qe te jete aktiv dhe deshiron ta provojme bashke. Nese puqemi mund te behem dashnorja juaj ne TR. Do preferoja moshe te madhe dhe trup te shendoshe. Une per vete jam trupvog…
Source: New feed

Leave a Reply