Pershendetje nga une Geri . Jetoj ne Tirane , jam i arsimuar dhe punoj po ne tirane . Jam 25 vjec ,simpatik me trup te bukur i komunikueshem dhe teper serioz . Jam ne kerkim te njerezve interesante zonjave dhe cifteve te cdo moshe qe kane deshire per njoh…
Source: New feed