LajmiFundit – 22:20 27/02
Për arsye të motit të keq nga reshjet e dëborës dhe i ftohti që ka pllakosur vendin, mësohet se ditën e nesërme në shkollat në zonat ku situata duket më e rënduar, do të ketë shkurtim të orëve.

Gazeta Express: Pezullohet mësimi në Kosovë për shkak të acarit

SOT: Reshjet e dëborës në qarkun e Elbasanit, Balla: Po punohet për hapjen e rrugëve të bllokuara

Albeu.com: Dëbora pushton Shqipërinë, më në fund zbardhet edhe Tiranë

93 artikuj të ndërlidhur »

Source: New feed