Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur këtë mbrëmje në fshatin Fier-Shegan, në rrethana ende të paqarta.

I plagosur me armë zjarri ka mbetur një Mario Arapi, 31 vjeç banues në Tiranë.

Ai është transportuar në spital, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve e aktualisht është jashtë rrezikut për jetën në spitalin e Lushnjes.

Policia njofton se po punon për të identifikuar dhe kapur dy autorët, që besohet se kanë plagosur të riun.

Dyshohet se plagosja ka ndodhur pas një konflikti……
Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *