Publikohen pamjet/ ‘Është muhabet politik.Ti e di kush ma ka dhënë urdhëin’. Ja si u përzu Andi Lila dje nga fusha ku u rrit

Ish-futbollisti i Kombëtares, tashmë pjesë e listave të Partisë Demokratike si kandidat për deputet në Kavajë Andi Lila është përzënë nga ‘Fusha e Vjetër’ e qytetit teksa jepte intervistë për Neës24. Në pamjet e siguruara nga “BalkanËeb”, Lila shihet teksa komunikon me një polic bashkiak dhe një tjetër person me emrin Aldo, që i……
Source: New feed