Qeveria e Kosovës nesër do të mbajë mbledhjen e saj të radhës, transmeton Klan Kosova.

Ajo do të mbahet në ndërtesën e qeverisë dhe do të fillojë nga ora 09:00.

Kjo u bë e ditur në njoftimin e Zyrës së kryeministrit për media, në këtë mbledhje do të jetë i pranishëm edhe kryeministri Avdullah Hoti.

 

The post Qeveria nesër mban mbledhje appeared first on Klan Kosova.

Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *