Gazetarët e ftuar në ‘Zonë e Lirë’ kanë bërë edhe një klasifikim të pikëve që Basha fitoi mbrëmjen e djeshme përballë kryeministrit Rama me ndërhyrjen e tij në telefon për inceneratorët.

Ornela Liperi: Basha fitoi pikë. Pashë një kryetar opozite që është i ndjeshëm dhe reagon.

Por për ndjeësinë e politikës, ndërhyrja ishte e mirë.

Ervis Iljazaj: Fakti që Basha insiton të nëjë një debat me Ramën është super. Kjo është si……
Source: New feed

Leave a Reply