Real Madridi pësoi humbje shokuese në fushën e tij nga Cadiz me rezultatin 0-1.

Kampionët në fuqi të Spanjës dështuan të merrnin maksimumin ndaj kundërshtarëve andaluzianë që këtë sezon janë ngjitur në La Liga.

Miqtë realizuan pas një përgjumjeje dhe mungese pozicionimi të saktë mbrojtësve madrilenë pas 16 minutave lojë.

Ekipi i Zidane dominoi vetëm në qarkullimin e topit, teksa goditi dy herë drejt portës nga 14 tentativat që kishte.

Kjo humbje ndez alarmin për ecurinë e……
Source: New feed

Leave a Reply