BalkanWeb – 17:41 27/02
NGA ENI VASILI Që nga mesnata e së hënës e deri mesditën e së martës, e pashë veten protagoniste jo vetëm të thuajse të të gjitha ballinave të portaleve online, por edhe të disa shkrimeve të kolegëve …

BalkanWeb: Debati në ‘Studio e Hapur’/ Berisha shpërthen në akuza ndaj gazetarit Artan Hoxha: Je horr

Durres Lajm: Sherri me Tan Hoxhën, pse doli Berisha nga binarët?

Gazeta Tema: Berisha shantazhoi dhe kërcënoi gazetarin Artan Hoxha, do bëjë rezolutë Basha në mbrojtje të gazetarit, apo do tërheqë kërkesën për Veliajn…?!

30 artikuj të ndërlidhur »

Source: New feed