Artistja e njohur shqiptare Rina Balaj, ka sjellë një imazh mjaft të ‘nxehtë’ në llogarinë e Instagramit, shkruan lajmi.net.

Rina është njëra nga personazhet publike më aktive dhe më të ndjekura në rrjetet sociale.

Së fundmi Rina ka vendosur të ndajë një fotografi me të gjithë në Instastory, ku ka mahnitur ndjekësit e saj me pozën atraktive.

Gjithashtu Rina këto ditë, ka ndarë me ndjekësit fotografi nga përgatitjet e xhirimeve për videoklipin e këngës më të re, ku edhe mahniti të gjithë me paraqitjen interesante./Lajmi.net/

Source: New feed