Pandemia COVID-19 e ka prishur rregullin e jetës së të gjithëve, ndërsa presim ditë më të mira, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja Rita Ora përmes rrjeteve sociale i kujton me nostalgji mbrëmjet para pandemisë, ku dilte dhe argëtohej bashkë me miq.

“Mbrëmjet e të premteve para pandemisë”, ka shkruar ajo sipër një fotografie, të cilën e ndau me miliona ndjekësit e saj në Instagram.

Rita Ora muajt e fundit është komentuar shumë për romancën e re me, Romain Gavras. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Pre – pandemic Friday nights 🍷

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on Sep 12, 2020 at 2:54am PDT

Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *