Gazeta Express – 20:35 05/12
Milionerja Jane Park ja ka dhënë epitetin e Rita Ora si një “shtrigë” derisa e ka kritikuar atë se e ka shfrytëzuar natën gala në mbrëmje për t’u takuar me boksierin Conor …

SOT: Rita Ora shkëlqen në shoqëri të Lewis Hamilton dhe Conor McGregor në British Fashion Awards

Albeu.com: Fansat nuk e tolerojnë më këngëtaren shqiptare: Ti vdes të ndash çifte (FOTO LAJM)

Albeu.com: Conor McGregor fotografohet me bukuroshen shqiptare, por fansat e akuzojnë për prishje martese (FOTO LAJM)

19 artikuj të ndërlidhur »

Source: New feed