Lajmi.net – 19:51 27/02
Ka qenë në Kosovë për 10 vjetorin e pavarsisë. Këngëtarja Rita Ora për këtë vizitë u komentua në gjithë botën për shkak të pritjes që ia kanë bërë kosovarët, ushqimet e shijshme dhe për koncertin e …

Telegrafi: Rita publikon një ‘video-ditar’ nga prapaskenat e koncertit të saj në Kosovë

Zhurnal: Rita shijon pushimet me të dashurin në Miami

Lajmi.net: Mediet e huaja krahasojnë veshjet e Ritës me ato të nënës së saj

19 artikuj të ndërlidhur »

Source: New feed