Këngëtari i njohur shqiptar, Robert Berisha, ditën e sotme duket se ia ka kushtuar vajzës së tij, Renee, shkruan lajmi.net.

Ai nëpërmjet postimit të disa imazheve ka treguar se po kalon pasditen me të.

Roberti e ka fotografuar vogëlushen Renee në lodra dhe shihet se ajo po e shijon në maksimum momentin.

Këngëtari është shumë i afërt me personat e dashur, e përveç me familjen edhe me shoqërinë e fansat, këtë e ka dëshmuar shumë herë./Lajmi.net/

Source: New feed

Leave a Reply