Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula, ka kohë që është në lidhje dashurie me Sara Hoxhën, shkruan lajmi.net.

Ata së fundmi e kanë zyrtarizuar lidhjen dhe gjininë e foshnjës.

Tani nuk po i ndalojnë postimet e komentet dedikuar njëri-tjetrit. Sara së fundmi e ka treguar një detaj interesant.

Ajo thotë e derisa Ledri është i dehur ajo nget makinën ndërsa ai i realizon foto.

“Unë ngas kur ai pi ndërsa ai duhet ta marrë rolin e fotografit”, shkruan Sara pranë fotos ku tregon barkun e rrumbullakosur e veshur me një fustan të zi./Lajmi.net/

Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *