Pershendetje jam ni djal nga ferizai 35 vjeqar bijond sy te kalter i gjat 1.75 psh 73 kg dhe i pashum i paster i sinqert dhe sekret Aktiv
Kam deshir te marr pjes me ni qift siq jeni ju nese jeni te interesum me kontaktoni ne
skype (Agroni)Ose ne viber +…
Source: New feed