<![CDATA[

Shes banesen 110m2 kati i -II-/ Prishtine

2020-03-24 10:44:24
2020-03-24 21:04:08

Oferta Suksesi

Shes banesen 110m2 kati i -II- lagjja Kalabri ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, wc, ballkon, banesa posedon pamje nga te dy anet, çmimi sipas marrveshjes.

Kontakti:

  • Email : jeti-shpk@hotmail.com
  • Phone : 38348433413

Dallimi mes nesh dhe web faqeve tjera është seriozitieti në punë. Cdo shpallje që vjen tek ne korigjohet dhe vërtetohet para se të publikohet online. Jetë gjatësia e kësaj web faqeje tregon më së miri per seriozitetin tonë dhe përkushtimin që e kemi ndaj lexuesit tonë. “Oferta ka shumë por e suksesshme është Oferta Suksesi” – 044 50 68 50.

]]>
Source: New feed

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*