<![CDATA[

Shes banesen 150m2 kati i -V- / Prishtine

2020-03-24 10:40:03
2020-03-24 21:13:38

Oferta Suksesi

Shes banesen 150m2 kati i -V- perball salles 1 Tetori lagjja e Studentve ne Prishtine. Banesa posedon 3 dhoma gjumi/nje dhome me banjo, sallon, kuzhin, korrdior, banjo, wc, dy ballkon, banesa eshte e mobliuar komplte dhe e shes kompletme mobilje, çmimi sipas marrveshjes.

Kontakti:

  • Email : jeti-shpk@hotmail.com
  • Phone : 048433413

Dallimi mes nesh dhe web faqeve tjera është seriozitieti në punë. Cdo shpallje që vjen tek ne korigjohet dhe vërtetohet para se të publikohet online. Jetë gjatësia e kësaj web faqeje tregon më së miri per seriozitetin tonë dhe përkushtimin që e kemi ndaj lexuesit tonë. “Oferta ka shumë por e suksesshme është Oferta Suksesi” – 044 50 68 50.

]]>
Source: New feed

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*