<![CDATA[

Shes banesen 74.3m2 kati i -II- / Prishtine

2020-03-24 10:40:53
2020-03-25 21:12:44

Oferta Suksesi

Shes banesen 74.3m2 kati i -II- Rruga B ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, sallon, kuzhin, korridor,banjo, ballkon, çmimi sipas marrveshjes.

Kontakti:

  • Email : jeti-shpk@hotmail.com
  • Phone : 048433413

Dallimi mes nesh dhe web faqeve tjera është seriozitieti në punë. Cdo shpallje që vjen tek ne korigjohet dhe vërtetohet para se të publikohet online. Jetë gjatësia e kësaj web faqeje tregon më së miri per seriozitetin tonë dhe përkushtimin që e kemi ndaj lexuesit tonë. “Oferta ka shumë por e suksesshme është Oferta Suksesi” – 044 50 68 50.

]]>
Source: New feed

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*