Shes banesen 80m2 kati perdhes lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine. Bnaesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, nxemje qendrore, banesa eshte e gatshme per abnim dhe eshte ne nje vend shum te pershtashem per shum lloj veprimatri, çmimi sipas marrveshjes.
Source: New feed

Leave a Reply