<![CDATA[

Shes shtepin dy kateshe 300m2 me 8 ari truall / Bardhoshe-Prishtine

2020-03-24 10:34:03
2020-03-25 21:42:37

Oferta Suksesi

Shes shtepin dy kateshe 300m2 me 8 ari truall lagjja Bradhoshe ne Prishtine. Kati i -I- posedon nje dhome gjumi, sallon, kuzhin, shpajz, banjo, Kati i -II- posedon 4 dhoma gjumi, banjo, dy ballkona, shtepia ka nxemje qendrore, bunar, çmimi sipas marrveshjes.

Kontakti:

  • Email : jeti-shpk@hotmail.com
  • Phone : 048433413

Dallimi mes nesh dhe web faqeve tjera është seriozitieti në punë. Cdo shpallje që vjen tek ne korigjohet dhe vërtetohet para se të publikohet online. Jetë gjatësia e kësaj web faqeje tregon më së miri per seriozitetin tonë dhe përkushtimin që e kemi ndaj lexuesit tonë. “Oferta ka shumë por e suksesshme është Oferta Suksesi” – 044 50 68 50.

]]>
Source: New feed

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*