Shitet Apartamenet luksoz 2+1 tek Myslym Shyri! Apartamenti ndodhet ne pallat te ri,Siperfaqe totale eshte 105m2 dhe eshte ne katin 3 te godines. Organizimi:Sallon +ambient gatimi, 2 dhoma gjumi,2 tualete njeri me dritare, korridor dhe ballkon. Apartament…
Source: New feed