Shitet toka ne orlloviq (dragodan)
 
Patundshmëri: Shes
Troje dhe Ara: 50 Ari
Çmimi: 8 000 ,00 €
Qyteti: Prishtinë
Kategoritë: Toka & Ferma

Source: New feed

Leave a Reply