SOT – 16:11 27/02
Policia e Tiranës ka ndaluar dy vajza të cilat akuzohen për vjedhje të disa bizhuterive në një banesë. Vajzat XH.Ç dhe K.D të dyja të moshës 15 vjeçare, kanë shkuar në banesën e një shoqeje dhe në …

Telegrafi: Truk i shkëlqyeshëm që stolitë nga bizhuteritë të mos nxihen (Video)

SOT: Përzierja me tre përbërës që do u rikthejë shkëlqimin bizhuterive pa i dëmtuar

Source: New feed