Lajmi.net – 15:00 27/02
Kështu një biletë në tribunën VIP është 6 mijë lekë të reja, ndërkohë që në tribunat B3, A2 dhe A3 ato do të kushtojnë 4 mijë lekë. Kombëtarja shqiptare e futbollit do të nisë fushatën e re me …

Gazeta Express: Miqësorja Shqipëri – Norvegji, nis shitja e biletave

BalkanWeb: Ndeshja miqësore kundër Norvegjisë, nis shitja e biletave. Ja sa kushton për të parë Kombëtaren

SuperSport: Nis shitja e biletave për Shqipëri-Norvegji, ja çmimet

12 artikuj të ndërlidhur »

Source: New feed