E stërpërfolura Shyhrete Behluli me çdo gjë që bën është në qendër të vëmendjes së publikut të saj.

Shyhretja ka pasion zbukurimin dhe këtë e ka dëshmuar që sa vite që është në skenë, përcjell ORAvip.

E përveç fansave të saj, nga afër zbukurimin e saj e shijoi burri i Shyhretës.

Një fustan të kaltër e të ngushtë ishte ai me të cilin Shyhretja vendosi ta ‘shkrijë’ burrin e saj./ORAvip/

Source: New feed