Këngëtari i thotë djalit të Ermalit “zemra e dajës” Sot Arti djali i këngëtarit Ermal Fejzullahu, e ka ditëlindjen. Në këtë ditë ai po merr urime të shumta nga familjarë e miq. Një urim interesant që i erdhi për ditëlindje është edhe nga këngëtari Sinan Hoxha, shkruan rtv21.tv Ai ka publikuar një fotografi të Artit në Instagram duke e uruar si daja i tij. “Arti zemra Dajes Urime Ditlindja dhe vite te lumtura”, ka shkruar Sinani sipër fotografisë së publikuar./21Media

Source: New feed