Balerini jam 27 vjec shum simpatik 1.82 75 kg bej rolin e skllavit me cifte dhe femra kerkoj persona ne gjendje ekonomike shum te mir ,jam shum sekret dhe kjo esht kryesorja per mua jam i hapur per cdo gje per lojra etj jam shum i bindur ne intimitet dh…
Source: New feed