Ajo është një ndër yjet e ekranit që me anë të bukurisë së saj të rrallë, po shkëlqen shumë fort. Ajo e nisi karrierën duke bashkpunuar me Ermal Mamaqin, por hiret e saj të veçanta e bën të stërpëlqyer në rrjetet sociale dhe ajo nuk iu nda më ekranit intervistave dhe objektivit të kamerës.

Gjithsesi ajo është envde e vogël edhe pse po hyn me hap të sigurt në botën e showbizz-it. Mjafton të shohin një foto të sajën para 19 viteve dhe kuptojmë se sa rrugë të gjatë ka bukuroshja.

ras_1519724496-294910

Link: https://www.instagram.com/rashelkolaneci/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BZZNqpEhZDA/?taken-by=rashelkolaneci

 

Source: New feed